Nabízíme

Granulové myčky černého nádobí

Jak to funguje

Ze špinavého k čistému za pouhé 2 minuty. Jak je to možné? Díky použití granulí PowerGranules, které se přimíchávají do mycího roztoku. Představte si plech se zaschlou souvislou vrstvou připečené špíny. Každý, kdo někdy myl nádobí, bude vědět, že je to práce minimálně na půl hodiny. Vše oškrábat a umýt.S granulovou myčkou Granuldisk je to ale jednoduché. Plech nemusíte předmývat ani oškrabat. Tak, jak je, jej stačí vložit do myčky, zapnout mycí program a chvíli počkat. Za 2 minuty je plech čistý ze všech stran.

Díky široké nabídce příslušenství a držáků můžete do myčky vkládat jak pečící plechy, tak gastronádoby různých velikostí, hrnce, naběračky, metly, příbory a spoustu dalšího kuchyňského nádobí.

Zvolte jeden ze 3 mycích programů s granulemi anebo pro skleničky, porcelán, případně málo znečištěné nádobí, mycí program bez granulí, pouze s vodou a nechte myčku pracovat za Vás.

Granulová myčka pracuje s roztokem vody, malého množství chemie a granulí PowerGranules. Díky síle a tlaku granulí jsou nečistoty mechanicky odstraňovány z povrchu nádobí, a to ze všech stran, včetně záhybů. Na konci mycího cyklu dojde k oplachu umytého nádobí čistou vodou o teplotě 85°C, aby bylo dosaženo hygienické čistoty. Myčku stačí jen otevřít a nádobí je dokonale čisté.

Granule PowerGranules vystačí až na 3500 mycích cyklů. Po ukončení mycího cyklu jsou granule sesbírány opět do nádrže v myčce a omyty a jsou připraveny k dalšímu použití.

Schopnosti granulové myčky nádobí Vám rádi ukážeme v živém provozu. Zarezervujte si Live wash ukázku mytí již dnes!

Kolik ušetříte

Díky granulové myčce nádobí šetříte od první chvíle, co uvedete myčku do provozu.

  • Voda: nejvíce vody je vyplýtváno při předmývání. Představte si neustále otevřený kohoutek, ze kterého teče teplá voda, což stojí peníze jak za vodu, tak za její ohřev. Personál marně bojuje s připečenou špínou, ale voda stále teče. Za den jste tímto způsobem schopni vyplýtvat až 3000 litrů vody, za kterou musíte zaplatit.
  • Chemie: klasické myčky nádobí pracují s mnohem vyšší koncentrací chemie v mycím roztoku než granulové myčky Granuldisk. Při konvenčním mytí nádobí je špína odstraňována pomocí ohromného množství chemických látek, jež mytí usnadňují. V myčkách Granuldisk je chemie nahrazena mechanickým působením granulí PowerGranules, které ale na rozdíl od chemie nespláchnete po umytí do odpadu, ale můžete je dále použít při dalším mytí (až 3500x).
  • Práce: lidská práce je nejvyšším nákladem v kuchyňském provozu. Jistě se dá pro personál najít lepší využití, než hodiny stání s drátěnkou v ruce u dřezu s tekoucí vodou a marným bojem se špínou. Personál bude rovněž raději, když bude mít nádobí po obědě umyté ve 2 hodiny odpoledne místo 6 hodin večer. Díky granulové myčce Granuldisk se toto stává skutečností. Nechte své zaměstnance dělat důležitější činnosti, než je umývání nádobí.

Návratnost investice do myčky černého nádobí Granuldisk je v závislosti na náročnosti provozu už 18 měsíců.

Chcete-li kalkulaci, kolik prostředků jste schopni díky myčkám Granuldisk ve svém provozu ušetřit, neváhejte nám zaslat Vaše údaje, ze kterých vytvoříme kalkulaci.